O mnie

EDYTA-IMG_4613

 

 

 

Od 2003 roku prowadzę warsztaty, szkolenia, coaching oraz indywidualne programy rozwojowe. Moimi klientami są firmy (biznes) z terenu całej Polski, instytucje i placówki edukacyjne, urzędy miast i gmin a także klienci indywidualni szukający trenera personalnego bynajmniej nie na siłowni J czyli ,mówiąc po amerykańsku, coacha (niestety nie ma nadal polskiego odpowiednika tego słowa, nad czym osobiście ubolewam). Swoje wykształcenie pogłębiam codziennie i wiem, że nigdy nie przestanę. Dotychczas :

 

 

  • Kończę rozprawę doktorską, w której pochwalę się naukowymi badaniami nad relacją Mistrz- Uczeń. Rozwój takiej formy relacji ma sens w każdej dziedzinie życia, w edukacji, w instytucji, w biznesie. Mentoring istniał od starożytności, a może nawet jeszcze wcześniej …. do dziś jednak wielu z nas nie potrafi tego wykorzystać.
  • Profesjonalnego coachingu uczyłam się na studiach w Wyższej Szkole Biznesu.
  • Szkołę trenerską kończyłam w krakowskim Matriku.
  • Cenię sobie Certyfikat Tutora Akademickiego – Studia z tego obszaru odbyłam w Kolegium Wratislaviense.
  • Certyfikat Trenera metody Insight Discovery pozwolił mi z kolei uzupełnić pierwsze moje studia pedagogiczne (Un. Śląski). Ta typologia ludzkich osobowości pozwala dość szybko na wstępną diagnozę stylu funkcjonowania człowieka.
  • Pierwszy certyfikat trenerski jaki zrobiłam wiele, wiele lat temu obejmował umiejętności z zakresu szybkiej nauki – temat szybkiego uczenia, koncentracji, motywacji w nauce, wykorzystania możliwości mózgu rozwijam do dziś. Wszystkich, których spotykam na swojej drodze zachęcam do nauki, to jedna z recept na szczęśliwe życie zawodowe.

Oprócz sal szkoleniowych na co dzień możesz mnie spotkać w uczelniach wyższych na Podbeskidziu, współpracuję na stałe z 3 uczelniami w Bielsku-Białej, Cieszynie i Żywcu. Szkolenia, które prowadzę i przedmioty, których uczę to głownie wiedza z obszaru :

– Budowania relacji : z klientem w biznesie, z petentem w instytucji, czy między nauczycielem a uczniem.

– Skuteczność osobista i zawodowa : wiedza z zakresu planowania, stawiania celów,  motywacji i inteligencji emocjonalnej.

– Zarządzanie sobą w czasie –   konkretne techniki uporządkowania dnia i obowiązków.

– Asertywność w relacjach zawodowych i prywatnych a w tym walka ze stresem, praca nad samooceną, przekonaniami – elementy treningu mentalnego.

– Neurobik – jak rozwinąć potencjał umysłowy, znaleźć swój styl uczenia się, wspomóc swoją pamięć.

– Coaching w zarządzaniu – jako ten rodzaj myślenia i forma porozumiewania się, która naprawdę sprawdza się w praktyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *